NISSANI GARANTIID

UUE SÕIDUKI GARANTII

Tere tulemast tutvuma uue sõiduki garantiiga! Me armastame sõidukeid, mida valmistame. Ka Teie olete arvatavasti enda omasse kiindunud ja soovite oma investeeringut kaitsta. Teie toetamiseks pakub Nissan sõiduautodele ja elektriautodele 5-aastast/100 000 km garantiid* (ükskõik kumb täitub esimesena). Sisepõlemismootoriga tarbesõidukitele pakume 5-aastast/160 000 km tootjapoolset garantiid** (ükskõik kumb täitub esimesena). Teie veel suuremaks meelerahuks sisaldab Nissani garantii sõiduautodele ja elektriautodele Nissani tehnilist tuge- tasuta Nissan Assistance teenust kolmeks aastaks (ilma läbisõidupiiranguta). Sisepõlemismootoriga tarbesõidukitele on tagatud tasuta Nissan Assistance teenus viieks aastaks (ilma läbisõidupiiranguta).

nissani-garantiid img

Seejärel kaitseme me seda edasi 3-aastase värvigarantiiga ja 12-aastase garantiiga läbiroostetamise vastu – mõlema garantii puhul on läbisõit piiramatu.

Lisaks on kõik Nissani originaalosad ja lisavarustus olenevalt tootetüübist kaetud 1-, 2- või 3-aastase (piiramatu läbisõiduga) garantiiga. See tähendab, et Teil on lihtsam hoida oma Nissanit aastaid sama heas seisukorras, nagu see oli ostmise päeval.

Ülaltoodud tingimustele kehtivad mõningad erandid, seega lugege täpset teavet oma isiklikust garantiivoldikust ja hooldusraamatust, mis sõidukiga kaasnes.

PIKENDATUD GARANTII

Sõiduautode ja elektriautode tehasegarantii pikendamine võimaldab teil kasutada oma auto garantii eeliseid kauem, suurema läbisõiduni või pikema aja vältel. Sisepõlemismootoritega tarbesõidukite garantii pikendamine annab teile lisakilomeetreid.

TÄIELIK KONTROLL KULUDE ÜLE

Nissan 5★ pikendatud garantii tagab Teie meelerahu ka pärast tootjagarantii lõppemist, kaitstes teid ja teie autot ettenägematute mehaaniliste ja elektrisüsteemi riketega seotud kulude eest.

Olenevalt sõiduki vanusest ja läbisõidust kohalduvad tingimused

5-AASTASE (3+2 AASTAT) PIKENDATUD GARANTII TINGIMUSED SISEPÕLEMISMOOTORIGA SÕIDUKITELE

5-AASTASE (3+2 AASTAT) PIKENDATUD GARANTII TINGIMUSED ELEKTRISÕIDUKITELE

Nissan 5★ pikendatud garantiid pakub Nissan Insurance International.

PAINDLIKKUS

Nissan 5★ pikendatud garantii on saadaval erinevates aja ja läbisõidu kombinatsioonides. Võite sõlmida pikendatud garantii lepingu ükskõik millal enne standardse tootjagarantii lõppu. Lisaks sellele saate soovi korral juba olemasolevale pikendatud garantii lepingule ka lihtsalt aega juurde osta. Küsige üksikasju oma Nissani edasimüüjalt.

nissani-garantiid img
KVALITEET

Nissan 5★ pikendatud garantiid valides tagate, et parandustöödeks kasutatakse vaid Nissani originaalvaruosi ning Nissani poolt koolitatud tehnikud hoolitsevad Teie auto eest parimal võimalikul viisil.

 

nissani-garantiid img

LISANDVÄÄRTUS

Leping on seotud sõidukiga, seega saab selle edasi anda. Kui otsustate oma auto maha müüa, saab järgmine omanik nautida sama meelerahu.