NISSANI GARANTII

UUE SÕIDUKI GARANTII

Me armastame sõidukeid, mida valmistame ning te võite neile kindel olla.

  • 5 aastat / 100 000 km garantiid (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena) Nissani sõidu- ja elektriautodele.*
  • 5 aastat / 100 000 km garantiid (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena) Nissani elektriauto osadele (elektrilise Nissan Townstar’i puhul tootjapoolne standardgarantii ja garantii elektriauto osadele 5 aastat / 160 000 km (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena)) ja 8 aastat / 160 000 km liitiumioonaku mahtuvusgarantii** (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena).

nissani-garantiid img

Lisaks on teie Nissani jaoks saadaval ka:

  • Nissan Assistance maanteeabi – 3 aastat (läbisõidupiiranguta, olenevalt mudelist, 5 aastat elektrilise Townstar’i puhul), mis pikeneb ühe aasta võrra iga kord kui teostatakse plaaniline hooldus ametlikus Nissani esinduses.
  • Värvigarantii – 3 aastat  (läbisõidupiiranguta, 5 aastat elektrilise Townstar’i puhul).
  • Roostegarantii – 12 aastat (läbisõidupiiranguta, olenevalt mudelist).
  • Nissani edasimüüja poolt paigaldatud Nissani originaalvaruosade ja -tarvikute garantii on 1 aasta / piiramatu läbisõit või kuni uue sõiduki garantii lõpuni, olenevalt sellest, kumb on pikem.***

Nissani garantii uutele sõidu- ja elektriautodele                  Nissani garantii uutele sõidu- ja elektriautodele                    Nissani tehasegarantii tarbesõidukitele                             Nissani elektriautode aku mahutavuse garantii

PIKENDATUD GARANTII

Soovi korral saate oma Nissani garantiid pikendada, ostes Nissan 5★ pikendatud garantii pikemaks perioodiks ja/või suuremaks läbisõiduks (olenevalt teie vajadustest ja mudelist). Nissan 5★ pikendatud garantii tagab Teie meelerahu ka pärast tootjagarantii lõppemist, kaitstes teid ja teie autot ettenägematute mehaaniliste ja elektrisüsteemi riketega seotud kulude eest. Võite sõlmida pikendatud garantii lepingu ükskõik millal enne standardse tootjagarantii lõppu.

 nissani-garantiid img

 
TUTVUGE HINNAKIRJAGA siin.

TÄIELIK KONTROLL KULUDE ÜLE

Nissan 5★ pikendatud garantii tagab Teie meelerahu ka pärast tootjagarantii lõppemist, kaitstes teid ja teie autot ettenägematute mehaaniliste ja elektrisüsteemi riketega seotud kulude eest.

Nissan 5★ pikendatud garantiid pakub Nissan Insurance International. Olenevalt sõiduki vanusest ja läbisõidust kohalduvad tingimused.

5-AASTASE (3+2 AASTAT) PIKENDATUD GARANTII TINGIMUSED SISEPÕLEMISMOOTORIGA SÕIDUKITELE

5-AASTASE (3+2 AASTAT) PIKENDATUD GARANTII TINGIMUSED ELEKTRISÕIDUKITELE


PAINDLIKKUS

Nissan 5★ pikendatud garantii on saadaval erinevates aja ja läbisõidu kombinatsioonides. Võite sõlmida pikendatud garantii lepingu ükskõik millal enne standardse tootjagarantii lõppu. Lisaks sellele saate soovi korral juba olemasolevale pikendatud garantii lepingule ka lihtsalt aega juurde osta. Küsige üksikasju oma Nissani edasimüüjalt.

KVALITEET

Nissan 5★ pikendatud garantiid valides tagate, et parandustöödeks kasutatakse vaid Nissani originaalvaruosi ning Nissani poolt koolitatud tehnikud hoolitsevad Teie auto eest parimal võimalikul viisil.

LISANDVÄÄRTUS

Leping on seotud sõidukiga, seega saab selle edasi anda. Kui otsustate oma auto maha müüa, saab järgmine omanik nautida sama meelerahu.


 

Lisainfot oma sõiduki garantii tingimuste ja reeglite kohta leiate sõiduki kasutajajuhendist ja garantiivoldikust või võtke ühendust oma Nissani edasimüüjaga.
* 5-aastane / 100 000 km garantii koosneb 3-aastasest/100 000 km tootja garantiist ja 2-aastasest Nissan 5★ pikendatud garantiist, mida pakutakse kindlustustootena Nissan International Insurance Limited poolt. Täieliku info Nissan 5★ pikendatud garantii katvuse ja sisu kohta leiate pikendatud garantii tingimustest nissan.ee lehelt või lähimast Nissani esindusest.
** Liitium-ioonaku  mahtuvusgarantii tagab, et liitium-ioonaku mahutavus on vähemalt üheksa kriipsu kaheteistkümnest (mis on kuvatud sõiduki armatuurlaual aku mahtuvuse näidikul).
***Eraldi müüdavate ja kliendi enda või mitte-Nissani töökoja poolt paigaldatud Nissani originaalosade ja tarvikute garantii on 12 kuud / piiramatu läbisõit.