Tagasi

NISSAN LEAF`i JA E-NV200 ERIPAKKUMISED

Offer image

VALI NISSANI ELEKTRIAUTO JA SAAD SOODUSTUSE KUNI 10 000 €*

NISSAN LEAF

KAMPAANIAHIND ALATES 23 360 €*

NISSAN E-NV200

KAMPAANIAHIND ALATES 27 032 €*

*Soodustused ja kampaaniahinnad  riikliku toega. Tutvu riikliku elektriauto toe tingimustega: https://kik.ee/et/toetatav-tegevus/elektriliste-soidukite-soetamine 

NÜÜD ON PARIM AEG NISSANI ELEKTRIAUTO SOETAMISEKS MITMEL PÕHJUSEL:

- KIK TOETUS ELEKTRISÕIDUKI OSTUKS 5 000 €

- MADALAD ÜLALPIDAMISKULUD JA SÕIDUKULUD

- 5-AASTANE GARANTII*

- VÕIMALUS SÕITA UMMIKUVABALT ÜHISSÕIDUKITE RAJAL

- TASUTA PARKIMINE PALJUDES KOHTADES

- ÜHENDUVUS EESTI KIIRLDAADIMISVÕRGUSTIKUGA

- AUTOD KIIRE TARNEGA

- KESKKONNASÕBRALIKUM ELU

Alljärgenavalt kirjeldame ära protsessi, mis teeb teekonna Sinu uue Nissani elektriauto ostuni mugavaks.

Taotlusvormi tuleb esitada järgmised dokumendid:

1. Koostame Nissan LEAF’i või e-NV200 pakkumise, mis oleks mugavalt edastatav KIKi;

2. Koopia sõidukikirjeldusest, milles on ära toodud sõiduki arvestuslik energiakulu ja maksimumkiirus ning muud vajalikud tehnilised andmed (tüübikinnitustunnistus);

3. Koostame liisingupakkumise, millest nähtub liisingu andja, liisingu tingimused ja esmase sissemakse suurus. Liisingleping tuleb sõlmida krediidiasutusega või sellega ühte kontserni kuuluva ettevõtjaga või välisriigi krediidiasutuse filiaaliga.

4. Maanteetranspordiettevõtjast taotleja puhul kinnitus, mille kohaselt ei kasutata ostetavat elektrisõidukit rendi või tasu eest kaupade vedamiseks maanteevedudel;

5. Info ettevõtjast taotleja müügitulu suuruse kohta, kui ettevõtjast taotleja soovib toetust kolme või enama elektrisõiduki ostmiseks ja kui see info ei ole äriregistris kättesaadav.

KIK hindab taotlust ja juhul kui taotlus vastab kõigile nõuetele ning taotlusvooru eelarve võimaldab, teeb KIK taotluse rahuldamise otsuse.

Taotluse saab esitada siin:  E-TOETUSE KESKKOND

Toetusest:

Riiklik elektriauto toetuse suurus on 5000 € ühe elektrisõiduki kohta. Palume arvestada, et elektrisõidukiga tuleb nelja aasta jooksul toetuse väljamaksmisest läbida vähemalt 80 000 kilomeetrit ja sellest vähemalt 80% Eestis.

Taotluste sisestamine E-toetuse keskkonda algab 13. novembril kell 9 ning taotluste esitamine algab 15. detsembril kell 9:00.

Ettevõtjast taotleja saab küsida toetust kuni 10 elektrisõiduki ostuks ja füüsilisest isikust taotleja ühe elektrisõiduki jaoks. Eraisikule makstavast toetusest peab Keskkonnainvesteeringute keskus (KIK) tulumaksuseaduse kohaselt kinni tulumaksu.

See pakkumine kehtib kuni "31.12.2020"

Pildid on illustreeriva tähendusega. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020.

*5-aastane/100 000 km garantii koosneb 3 aastast/100 000 km tootja garantiist ja 2 aastast Nissan 5★ pikendatud garantiist, mida pakutakse kindlustustootena Nissan International Insurance Limited poolt. Täieliku info Nissan 5★ pikendatud garantii katvuse ja sisu kohta leiate pikendatud garantii tingimustest nissan.ee lehelt või lähimast Nissani esindusest. **Soodustus koos riikliku toega. Tutvu riikliku elektriauto toe tingimustega kik.ee


Telli proovisõit