Tagasi

UUS NISSAN LEAF 100% ELEKTRILINE

100% elektriline sõit on tõeline elamus

See erineb kõigest muust. Kiirendamisel kogete silmapilkse pöördemomenti ja sõidu ajal saate nautida intensiivset ja hämmastavalt vaikset jõudlust. See kõik on saavutatud ilma bensiini ja heitgaasideta. See muudab igapäevased sõidud erakordseteks.

TÄIUSLIKUKS MEELERAHUKS + 2 AASTAT LISAGARANTIID TASUTA!

ERIPAKKUMINE NISSANI OMANIKELE

Kui te olete Nissani omanik ja olete You+Nissan lojaalsusprogrammi liige, siis lisaks tavapakkumisele saate osa You+Nissan lojaalsuspakkumisest – Nissan+ Hooldusleping 5 aastaks, 3 aastase lepingu hinnaga. 

See pakkumine kehtib kuni "31.12.2018"

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018. You+Nissan lojaalsuspakkumine kehtib You+Nissan lojaalsusprogrammi liikmetele, kes ostavad uue Nissan LEAF'i eraisikuna. Rohkem infot lojaalsuspakkumise kohta leiate You+Nissan portaalist, www.nissan.ee/you+.  Pildid on illustreeriva tähendusega. *Nissan 5★  pikendatud garantii pakkumine ei laiene eriotstarbelistele sõidukitele.Täieliku info +2 aastat/100 000 km Nissan 5★ pikendatud garantii katvuse ja sisu kohta leiate pikendatud garantii tingimustest: www.nissan.ee/omamine/nissani-teenused/nissani-garantiid  või Nissani edasimüüjalt. Pakkumine kehtib 01.10-31.12.2018.

Telli proovisõit Ehita ise! Kontakt

Kuva kõik

Uued autod laoautode pakkumises

  • NISSAN LEAF

    31 990   37 290  

    Loe edasi